Spinit

Spinit Casino Polsce

Otrzymuje Pan/Pani ofertę powitalną obejmującą 100%, maksymalny bonus 2 250 zł oraz 200 darmowych spinów.

Zajmie tylko minutę
100% do 2 250 zł + 200 darmowe spiny
Oferta powitalnaLicencjonowane
Dopasowanie oferty: 100%Maksymalny bonus: 2 250 złDarmowe spiny: 200

Firma stojąca za marką

Poznaj Spinit casino, markę założoną w 2025 roku, z ofertą powitalną obejmującą 100%. Spinit kasyno udostępnia 969 gier.

Najważniejsze dane

OperatorStellar Ltd
Założono2025
Gry969
Oferta powitalna100% do 2 250 zł
WalutyEUR · NOK · PLN · HUF · NZD · CAD · USD · CZK · AUD · CLP · PEN · CHF · złotych
WsparcieLive chat · Contact form · Email
AplikacjaiOS · Android · Mobile browser · Browser
Minimalny wiek18

Spinit: Gry według kategorii

Spinit ma 969 gier, które są uporządkowane według kategorii. Kategorie kasyna obejmują poker, blackjack, bakarat oraz ruletkę amerykańską, francuską i europejską.

Dostępnych jest 14 kategorii gier, a w przypadku gier na żywo dostępnych jest 8 kategorii. Sekcja gier na żywo obejmuje blackjacka, ruletkę i bakarat. Spinit online casino pozwala przechodzić między kategoriami zgodnie z wybranym rodzajem gry.

jackpotyautomatyblackjackzakładypoker wideogry jackpotowegry na żywogry w koście-sportgry crashowe

Spinit · Automaty

Wybiera Pan kategorię Slots, aby przejść do gier tego rodzaju.

automaty

Stoły na żywo

Sekcja Live casino obejmuje między innymi Poker na żywo i Ruletka na żywo.

kasyno na żywo
Rodzaj
Poker na żywoRuletka na żywoBlackjack na żywoClub Royale na żywoBakarat i karty lub z kośćmi na żywopokazy gier na żywopokazy na żywobakarat na żywobingo na żywoblackjack na żywogry w kości na żywoinne gry na żywopoker na żyworuletka na żyworuletkiblackjackabakaratapokerkoło fortunyruletkębakarat

Gry przy klasycznych stołach

Wybiera Pan Table games, aby przejść do gier stołowych.

gry stołoweruletkablackjack

Dostawcy oprogramowania: Spinit casino

Dostawca NetEnt należy do prezentowanych marek oprogramowania w casino Spinit.

NetEntPragmatic PlayEvolutionNovomatic

Bonusy i promocje

30-krotność wartości bonusu i wpłaty pojawia się jako przykładowy wymóg obrotu, a nie jako potwierdzony warunek Spinit. Kasyno Spinit przedstawia także przykłady promocji obejmujących do 700 € oraz 50 darmowych spinów, pakiet 50 spinów za depozyt od 20 EUR, a także udział automatów w obrocie na poziomie 100%, gier live na poziomie 10% i wyłączenie stolików karcianych.

  • Weekend Reload50% do 700 € + 50 darmowe spiny

    Minimalna wpłata 20 € · Warunek obrotu x35 · Ważne przez 10 dni

  • Daily Cashback15% strat do maksymalnie 400 €
  • Live Cashback25% do 200 EUR (900 PLN)

Które gry liczą się do obrotu?

Sloty w pełni liczą się do wymagań obrotu.

  • Oferta100% do 500 €
  • Procent bonusu100%
  • Maksymalny bonus2 250 zł
  • Darmowe spiny200
  • Warunek obrotux35 (bonus + wpłata)
  • Ważne przez10 dni
  • Maksymalna stawka5 €
  • Maksymalna wygrana10 zł
Wkład gier%
automaty100%
keno100%
zdrapki100%
poker wideo10%
gry na żywo10%
inne gry karciane10%
gry karciane10%
bingo0%
gry jackpotowe0%
sloty100%
stoliki na żywo10%
tradycyjne gry karciane i stołowe0%

Depozyty i wypłaty

Waluty
EURNOKPLNHUFNZDCADUSDCZKAUDCLPPENCHFzłotych

Prowizja

MetodaProwizja
karty debetowe i kredytowe10% ostatniego depozytu (minimum 0,5 €)
przelew bankowy15%
karty kredytowe10% (min. 0,5 EUR)
przelewy bankowe15%

Czas wpłaty: natychmiast · Wypłata: Tak · Czas wypłaty: karty debetowe i kredytowe — Do 3 dni roboczych od złożenia wniosku, karty kredytowe — 3 dni roboczych

Jak wpłacić depozyt?

  1. Otwórz kasę

    Otwórz kasę z menu konta.

  2. Wybierz metodę

    Wybierz metodę płatności.

  3. Potwierdź depozyt

    Wpisz kwotę i potwierdź depozyt.

Może Pan korzystać z kart płatniczych, przelewów internetowych, portfeli elektronicznych oraz innych rozwiązań wskazanych w kasynie. Wypłata może wymagać dodatkowej kontroli zgodności danych, a dział finansowy działa od 6:00 do 17:00 GMT od poniedziałku do piątku; maksymalna liczba oczekujących wypłat wynosi 3.

Program VIP i lojalność

Program VIP obejmuje wyższe miesięczne limity wypłat, regularne zwroty gotówki i prywatnych menedżerów. Spinit casino online łączy program lojalnościowy ze spersonalizowanymi ofertami, a poziom VIP zależy od aktywności z ostatnich 90 dni; miesiąc bez zakładów powoduje spadek do pierwszego poziomu.

  1. 1

    promocji dostępnych na stronie oraz do całodobowego live chatu

  2. 2

    Promocje na stronie, czat 24/7

  3. 3

    Spersonalizowane oferty, wyższe limity wypłat, cashback

  4. 4

    Spersonalizowane oferty, wyższe limity wypłat, cashback, osobisty manager VIP

  5. 5

    Spersonalizowane oferty, wyższe limity wypłat, cashback, osobisty manager VIP

Spinit: otwarcie konta

Zarejestruj konto w Spinit casino pl, aby rozpocząć rejestrację.

  1. Potwierdź konto

    Zarejestruj konto przyciskiem Zarejestruj.

  2. Podaj imię

    Formularz rejestracyjny wymaga podania imienia.

  3. Dodaj numer telefonu

    Formularz rejestracyjny zawiera pole na numer telefonu.

  4. Utwórz hasło

    Formularz rejestracyjny wymaga bezpiecznego hasła.

Weryfikacja i pierwsza wypłata

Weryfikacja tożsamości odbywa się przed pierwszą wpłatą lub zaraz po niej, a także przed każdą wypłatą.

Weryfikację należy ukończyć w ciągu 30 dni od wezwania.

Warunki
Skan dowodu osobistego lub paszportu (odpowiednio poświadczony)Potwierdzenie adresu zamieszkania (rachunek za media, wyciąg bankowy)Dowód własności i historię transakcji używanej metody płatnościHistorię transakcji z konta bankowego lub wyciąg z karty

Logowanie do konta

Zaloguj się do Spinit pl, podając adres e-mail, nazwę użytkownika lub hasło. Link resetujący hasło jest zwykle wysyłany na e-mail przypisany do konta.

adres e-mailnazwa użytkownikahasło

Gra na iOS i Androidzie

Gry, zakłady sportowe i zarządzanie kontem są dostępne przez przeglądarkę urządzenia, bez konieczności pobierania aplikacji.

Spinit działa jako responsywna strona przeglądarkowa na iOS, Androidzie i w przeglądarce mobilnej. Nie oferujemy dedykowanej aplikacji na iOS ani Androida, a skrót PWA na ekranie głównym nie jest dostępny. Wygodny dostęp mobilny pozwala korzystać z większości funkcji w przeglądarce smartfona.

Mobile browserBrowser
  • PWANie
  • iOSNie
  • AndroidNie

Spinit: kanały kontaktu

16 języków obejmuje strona internetowa, czat na żywo i obsługa klienta.

  • Live chat

    24 ώρες το 24ωρο, 7 ημέρες την εβδομάδα

    w ciągu kilku minut

  • Email

    support@spinit.com

    24–48 godzin

Kanał
Contact form

Co ułatwia korzystanie z serwisu?

  • Języki obsługi

    Obsługa klienta jest dostępna po grecku, angielsku, francusku, niemiecku, hiszpańsku, polsku, fińsku, norwesku i czesku.

  • Języki strony

    Strona jest dostępna po polsku, angielsku, niemiecku, fińsku, francusku, węgiersku, norwesku, portugalsku, włosku, hiszpańsku, słowacku, słoweńsku, grecku, czesku, niderlandzku i chorwacku.

  • Czat na żywo

    Czat na żywo działa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

  • Dopasowanie weekendowe

    Weekend Reload obejmuje dopasowanie na poziomie 50%.

  • Karty płatnicze

    Wypłata za pomocą kart debetowych i kredytowych trwa do 3 dni roboczych od złożenia wniosku.

  • Promocje i czat

    Pozycja 2 obejmuje promocje na stronie i czat 24/7.

Spinit · Odpowiedzialna gra

Na stronie podano, że kasyno działa bez ważnej licencji.

Kasyno wyświetla ostrzeżenie dotyczące uzależnienia i utraty środków oraz podaje numer telefonu KETHEA: 1114. Można ustawić limity wpłat, strat lub czasu spędzanego na stronie.

KCPU podaje telefon zaufania 801 889 880, dostępny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 17:00–22:00.

  • Organ regulacyjnynie podano
  • OperatorStellar Ltd
  • Minimalny wiek18
Narzędzia kontroli
Samowykluczenie
Gdzie szukać pomocy
  • Anonimowi Hazardziści Polska
  • Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom (KCPU)
  • Gamblers Anonymous
  • Gambling Therapy

Przed wypłatą należy przejść weryfikację tożsamości, a połączenie jest szyfrowane protokołem TLS.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jak przebiega rejestracja i weryfikacja?

Podczas weryfikacji możemy poprosić o potwierdzenie danych. Możemy również poprosić o potwierdzenie adresu e-mail albo numeru telefonu.

Czy formularz rejestracyjny wymaga podania nazwiska?

Formularz rejestracyjny zawiera pole dotyczące nazwiska.

Czy podczas rejestracji trzeba podać datę urodzenia?

Formularz rejestracyjny zawiera pole dotyczące daty urodzenia.

Czy formularz rejestracyjny wymaga adresu e-mail?

Formularz rejestracyjny zawiera pole dotyczące adresu e-mail.